אם החלטתם להתחיל עמנו את המסע לחקר השורשים שלכם, אנא מלאו את טופס הפרטים הראשוניים המצורף בקישור למטה:

שאלון מחקר גנאולוגי ראשוני

 

ניתן גם להוריד את השאלון ולשלוח לנו אותו בכתובת 

info@rootkatours.com

 

כחלק מעבודתנו בתחום ההיסטוריה והמורשת היהודית, אנו מציעים שירותי מחקר גנאולוגי עבור אנשים המעוניינים לחקור את עברם המשפחתי. מחקרים אלו משתנים בעומקם ובהיקפם, מאיסוף של המסמכיו ההיסטוריים של אדם יחיד, בניית עץ משפחה או עץ לקהילה שלמה, איתור רכוש משפחתי, מציאת מקומות קבורה או איתור ראיות חומריות אחרות.

 

עבודתנו משלבת לרוב מספר שכבות ומקורות מידע על פי מטרת המחקר:


מאגרי מידע נגישים לציבור:
חיפוש אחר מידע נגיש און-ליין כגון רישומי לידה, נישואין ומוות, מפקדי אוכלוסין, נתוני הגירה, ספרי בתי קברות, ספרי טלפונים מתקופות שונות ועוד.

 

מאגרי מידע עירוניים וממשלתיים:

קבלת מידע מארכיוניים עירוניים וארציים עלולה לעתים להתגלות כעבודה מורכבת ומבלבלת. לעתים קרובות נדרש ידע בשפות שונות ויכולת לתרגם מסמכים בין השפות אנגלית, פולנית, רוסית, גרמנית, עברית ויידיש. נדרשת גם ידיעת חוקים מגבילים אשר לעיתים הם יחודיים לכל אזור בשל נסיבות היסטוריות שונות. כמו כן, מפאת נזק או חוסר במסמכים שנגרם מהמלחמות, נדרש לעיתים מחקר נוסף למציאת מקורות אלטרנטיביים תומכים. 

מחקר גנאולוגי בשטח:

חלק זה הוא הישיר והמקיף ביותר במחקר הגנאולוגי, אליו נרצה להזמין אתכם להצטרף אלינו לשטח. בעזרת החומר שנאסף בחלקי המחקר הקודמים, אנו נתכנן טיול במטרה לסייר בשטח ולמצוא עדויות נוספות שתומכות את מה שגילינו. נצא למסע בין ארכיונים, היסטוריונים מקומיים ואף עדים היסטוריים שמצריכים מגע אישי וישיר שיוכלו לתרום לנו מידע כגון כתובות מדוייקות, תמונות או מיקומם של קברי משפחה.

כמובן, אנו מתחייבים שכל חומר ארכיוני אשר יימצא במהלך העבודה, בכלל תמונות, מסמכים או תעודות, יתורגם ועבור אליכם בצירוף דו"ח מסכם של תהליך העבודה.

מחקר גנאולוגי הוא תהליך מסובך שדורש זמן וידע. אם תרצו להתחיל את התהליך שלכם איתנו, אנא צרו איתנו קשר בהקדם. אנו מזמינים אתכם לבחור אם תרצו להצטרף בעצמכם לתהליך או לנהל אותו ממרחק. נוכל לפעול בשמכם על בסיס באי כוח ולהכין את החומרים לקראת בואכם, או לחליפין לנהל את המחקר במלואו ולשלוח את תוצאותיו אליכם.
 

  • TripAdvisor
  • Facebook - Black Circle

© 2017 by ROOTKA